c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Tréningová Akadémia

Unavený

H2 Vodík a jarná únava

Stoja Vás posledné dni viac síl ako zvyčajne?
Premáha Vás často únava bez ohladu na dennú dobu?

Po dlhej zime naše telo prirodzene potrebuje načerpať nové sily. Kým sa však objaví jarné slniečko, zoberte si na pomoc našu dynamickú dvojicu produktov Recovery H2 Inside a CellaWell, ktorá zaručené rozprúdi Vašu energiu.

Unavený
CELLAWELL

Kombinácia extraktov z rastlín, medicinálnych húb, minerálov a ďaľších látok pre prirodzenú stimuláciu imunity a procesov hojenia, podporu kardiovaskulárneho systému, ochranu buniek pred oxidačným stresom a predčasným starnutím.
Jednou zo zložiek produktu je koenzým Q10. Tento koenzým je súčasťou mitochondrií, ktoré sú doslova továrňou na výrobu energie v našom tele. Jeho produkcia začína klesať po 30. roku života, čo má za následok zhoršenú výkonnosť, celkovú únavu, slabosť a spomalenie regenerácie.

RECOVERY H2 INSIDE

Pôsobí ako hnací motor pre ďaľšie produkty – napomáha vyššej účinnosti a eliminuje v tele nežiaduce procesy (napr. zápaly, oxidačný stres), ktoré bránia telu v jeho prirodzenom fungovaní. Zároveň sám o sebe urýchluje regeneráciu a zlepšuje okysličenie organizmu, čím dodáva veľmi rýchlo pocit dobitia energie a pohody.
Molekulárny vodík dokáže vstúpiť do mitochondrií a podľa nedávnych štúdií tu má potenciál podporovať produkciu koenzýmu Q (štúdia tu).

Skladom: Recovery H2 Inside
Možnosť osobného odberu: Tréningová Akadémia Miletička
Cena: 45€/ 1 balenie alebo 80 € / 2-balenie (1 balenie = 90 kapsúl)

Tréningová Akadémia Miletička