c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Tréningová Akadémia

ÚSPEŠNÍ ŠPORTOVCI V TAMKE – IVETKA GULDAN

V TAMke trénujú aj úspešní športovci, medzi ktorých jednoznačne patrí fitnesska IVETKA GULDAN. Spoznaj ju trochu bližšie – prečítaj si náš krátky rozhovor s Ivetkou!

ČO ŤA PRIVIEDLO K FITNESS?

Zranenie. Celý život som chcela skúsiť fitness, ale nemohla som, pretože som aktívne súťažila vždy v inom športe. Keď som si pred poldruha rokom nešťastne roztrhla väzy v členku, musela som prestať aspoň na rok so zápasením v brazílskom jiu jitsu a tak vznikla veľmi vhodná situácia na venovanie sa činkám a jedálničku. Dnes som veľmi rada ako to celé dopadlo.

AKO VNÍMAŠ SVOJE ZAČIATKY VO FITNESS?

Začiatky boli ťažké, ale vzhľadom na moje obrovské začiatočnícke nadšenie boli oveľa ľahšie prekonateľné ako je tomu napríklad dnes. S pravidelnosťou a disciplínou nemám žiadny problém, to nebolo pre mňa nič nové. S tak striktnou diétou som sa však doposiaľ nestretla. Okrem detí a manžela mi veľmi pomáhajú obe babky, bez toho by to nešlo, keďže tvrdo pracujem v zdravotníctve.

AKÁ BOLA PRVÁ SÚŤAŽ V POROVNANÍ S TÝMI NASLEDUJÚCIMI?

Prvá súťaž bola veľmi nervózna a plná ďalších silných emócií. Od nej ešte neprešlo toľko času, aby som považovala súťaženie za rutinu, ale mám pocit, že sa moja psychika postupne otužuje a súťažný výkon stále zlepšuje.

ČO JE TVOJA MOTIVÁCIA?

Motivuje ma súťaživosť, s ktorou som sa narodila a prekonávanie vlastných limitov. Zároveň ma napĺňa hrdosť mojej rodiny na moje úspechy a tiež chcem byť praktickým vzorom pre moje deti.

AKÁ JE PRE TEBA NAJLEPŠIA ODMENA PO SÚŤAŽI?

Z telesného hľadiska je to určite jedlo a pitie, ktoré si posledných niekoľko týždňov pred súťažou odopieram. Pre moju dušu je to čas s rodinou, ktorá sa veľmi teší, že som to opäť ja, kto je s nimi, v relatívne pôvodnom stave ako ma poznajú, bez nervov a kriku, spôsobovaného nedostatkom cukru.

A čo o Ivetke hovorí tréner  Vlado Kerul:

“One year Together💪Presne pred rokom prišla za mnou že má sen a ja som jej pomohol snáď aspoň trochu splniť si ho🫡Majsterka Sveta IBFF Miss Model 2022. Prvé miesto Miss Model over 35 IBFF Universe 2022 a v neposlednom rade Vicemajsterka sveta WABBA Miss Bikini 2022. Som na Teba pyšný lebo viem ako makáš a pri 2 deťoch a práci ísť tak cieľavedome ako ideš Ty Ivulaaah nedokáže veľa ľudí. Som pravom Proud Coach.“