c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Vladimír Kerul

Vladimír Kerul

Osobný tréner

email: vladimir.kerul@treningovaakademia.sk
education: Fitness inštruktor 3. stupňa | Tréner kulturistiky 3. stupňa

Špecializácia:

Redukcia hmotnosti, vyformovanie postavy a úprava jedálnička. Odstránenie zdravotných problémov spôsobených sedavým zamestnaním. Ako bývalý športovec (hráč amerického futbalu Bratislava Monarchs) využíva svoje skúsenosti a poznatky pri kondičnej príprave športovcov rozličnej výkonnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

Vlado má niekoľkoročné skúsenosti ako osobný tréner v Nitrianskom fitnes centre, v ktorom spolupracoval s niekoľkonásobným majstrom sveta v kulturistike Rasťom Solárom a neskôr, od roku 2011 v Bratislave, kde do dnešného dňa spolupracuje s ďalším úspešným slovenským profi kulturistom Štefanom Havlíkom. Je Vám k dispozícii pri redukcii hmotnosti a vyformovaní postavy. Pomôže Vám upraviť jedálniček a odstrániť stravovacie zlozvyky. Poznatky, získané na niekoľkých odborných školeniach, využíva pri odstraňovaní zdravotných problémov zapríčinených sedavým zamestnaním. Ako bývalý športovec využíva svoje skúsenosti a poznatky pri kondičnej príprave športovcov rozličnej výkonnosti a v prípade potreby spolupracuje s fyzioterapeutom. Vlado sa taktiež venuje trénovaniu detí a mládeže a v neposlednom rade pripravuje profesionálne zverencov na sútaže v Bikini, Fitness Figure či Physique. So svojimi atlétkami získal niekoľko zlatých, strieborných a bronzových medajlí zo slovenskych či európskych súťaží a taktiež veľmi významnú trofej zo súťaže Naturálna Olympia 2017, v Las Vegas, kde so svojou atlétkou získal krásne druhé miesto.

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.
Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.