c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Tréningová Akadémia

Recovery H2 a Recovery H2 Inside

Jednou z najčastejších otázok nových zákazníkov H2 Europe smeruje k rozdielu medzi vodíkovými kapsulami Recovery H2 a Recovery H2 Inside. Preto sme sa rozhodli pripomenúť, čo majú tieto 2 výrobky spoločné a v čom sa líšia.

Recovery H2 a Recovery H2 Inside sú produkty, ktorých účelom je generovanie molekulárneho vodíku. Oba produkty majú formu kapsúl, pričom množstvo vyprodukovaného vodíku je pri oboch produktoch prakticky rovnaké (cca 50ml / 1 kapsula). Odlišujú sa spôsobom použitia.

RECOVERY H2

Vonkajšie využitie

Produkt Recovery H2 je určený pre vonkajšie užitie do vody. Kapsule uvoľnia molekulárny vodík pri kontakte s vodou (obsah kapsule vysypat do vody), ktorú je následne možné použiť rôznymi spôsobmi – obklad, kúpel, sprej, kloktanie a pod. Výhodou tohto spôsobu je možnosť zacieliť regeneračné účinky vodíka lokálne, napríklad pri kožných problémoch, vonkajších poraneniach, bolestiach v krku, či v zápaloch v ústnej dutine.

RECOVERY H2 INSIDE

Doplnok stravy

Produkt Recovery H2 Inside je doplnok stravy určený pre vnútorné užívanie.
Kapsule sa štandardne užijú a molekulárny vodík sa uvoľní pri reakcii so žalúdočnými kyselinami priamo v tele.

Skladom: Recovery H2 Inside

Možnosť osobného odberu: Tréningová Akadémia Miletička

Cena: 45€/ 1 bal. alebo 80 € / 2-balenie (1 balenie obsahuje 90 kapsúl)