c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
stolny tenis

Stolný tenis

Stolný tenis

Stolný tenis, hovorovo pingpong, je druh športu, pri ktorom je snahou hráča zahrať loptičku ponad, prípadne popri sieťke na špeciálnom stole tak, aby jej vrátenie spôsobovalo ťažkosti súperovi, prípadne aby ju nemohol vrátiť. Stolný tenis patrí medzi najrýchlejšie športové hry na svete, učí mať rýchly odhad hernej situácie a jej okamžité riešenie najvhodnejším herným spôsobom. Stolný tenis je individuálny šport hraný v halách špeciálne na to určených, ale aj v klasických krytých halách, kde sa dajú rozmiestniť stoly na hru.

V Tréningovej Akadémii Miletička sme v rámci ďalšieho rozvoja športových aktivít založili nový stolnotenisový oddiel s názvom „ŠK FORTIS TAM“ a pridali sme sa tak do obrovskej členskej základne stolného tenisu na Slovensku. Viacerí stáli členovia TAM sa o tejto kroku TAM – konkrétne o prvom nábore detí do nášho stolnotenisového klubu dozvedeli osobne, a odberatelia nášho „newslettera“ dostali prvú informáciu v jeho októbrovom vydaní.

Od tých čias však neostalo iba pri formalitách. Počas uplynulých 2 mesiacov sme získali 20 kmeňových hráčov, už registrovaných v Slovenskom Stolnotenisovom Zväze (SSTZ). Naši hráči hrajú 3. a 5. stolnotenisovú ligu. Hlavným cieľom celého klubu ŠK Fortis TAM je priblížiť stolný tenis širokej verejnosti, spopularizovať ho, dať šancu každému, kto sa chce tomuto krásnemu športu venovať, pričom chce využiť svoje skúsenosti, špičkové tréningové centrum na neustále zlepšovanie sa, a to všetkých vekových kategórií, pričom prioritou sú deti a mládež. Vítaní sú ale všetci a budeme sa tešiť na každého nového člena ŠK Fortis TAM

Tréneri:

David Švrčina

TimDavidSvrcina

Termíny:

  • 08:30 – 10:30 – Sobota (Deti)
  • 10:30 – 13:30 – Sobota (Dospeli)

Cena:

  • 35€ / mesiac

Ďalšie informácie:

  • v prípade záujmu kontaktujte trénerov alebo Treningovú Akadémiu mailom alebo telefonicky +421 915 955 498

Každý člen Tréningovej Akadémie Miletička (TAM) je povinný si zakúpiť čip v hodnote 10€, ktorý oprávňuje člena na vstup a výstup cez turnikety na recepcii (neplatí pri prvej návšteve). V prípade ukončenia návštev zariadenia a vrátenia čipu v nepoškodenom stave bude členovi vrátených 5€.