c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

David Švrčina

David Švrčina

Tréner stolného tenisu

email: davidsvrcina@gmail.com
phone: 0917 546 450
education: Tréner stolného tenisu 2. stupňa

Špecializácia:

Stolnému tenisu sa venuje už viac ako 25 rokov. Ako hráč začínal v Dolnom Kubíne, kde bol niekoľkokrát vyhlásený za najlepšieho mladého športovca mesta. Následne prestúpil do extraligového klubu ŠKST Ružomberok, kde hral slovenskú extraligu, a to v kategórii mužov, aj dorastencov. Po strednej škole sa rozhodol študovať v Bratislave, tu hrával 1. ligu v Ivánke pri Dunaji. V tomto období sa začal venovať aj trénerskej činnosti, má ukončené vzdelanie trénera stolného tenisu 1. kvalifikačného stupňa, ale vo vzdelávaní pokračuje aj v súčasnosti. Ako tréner pôsobil v Ivánke pri Dunaji, následne v klube STK Devínska Nová Ves, kde trénoval dorastencov, ktorí nastupovali v slovenskej extralige a družstvo mužov, ktoré hrávalo 1. ligu.

Úspechy:

  • niekoľkonásobným víťazom a medailistom z rôznych súťaží, či už celoslovenských, regionálnych ale aj medzinárodných
  • medailista z Majstrovstiev Slovenskej republiky v kategórii družstiev
  • niekoľkonásobný majster stredoslovenského regiónu vo dvojhre, štvorhre

Mohlo by vás zaujímať:

Stále je aktívnym hráčom, momentálne 3.ligy. Spoločne s Richardom Pruglerom, Ivanom Sivákom a celým kolektívom TAM sa rozhodli využiť svoje dlhoročné skúsenosti, výborné podmienky a založili klub ŠK Fortis TAM. Hlavným cieľom je neustále rozširovať členskú základňu klubu, pričom primárne sa chce venovať deťom a mládeži, keďže práve trénerská činnosť ho napĺňa a teší.

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.
Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.