c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

VIRA FESENKO

VIRA FESENKO

Inštruktorka

email: vira.v.fesenko@gmail.com
phone: 0919 047 297

Vzdelanie a certifikáty:

Certifikáty: Stretching, Functional training, Fitness trainer I.st.

Špecializácia:

Vira sa aktuálne venuje hlavne vedeniu skupinových tréningov Pole dance a Strečingu. Na jej hodinách sa formuje postava, rozvíja flexibilita a zlepšuje kondícia a fyzická zdatnosť. V Pole Dance sa s klientmi zameriava na ohybnosť, krásu postavy, silu a vytrvalosť, ballance a stabilitu, výdrž a eleganciu a snaží sa aby jej zverenci objavili radosť z ovládania vlastného tela.

Mohlo by vás zaujímať:

Celý život sa venuje športu, najmä tancu. Ľudový tanec študovala od 4 do 16 rokov. Počas tohto obdobia sa zúčastnila mnohých medzinárodných súťaží a festivalov. Venovala sa aj volejbalu, strečingu a fitnes. Neskor prešla na Pole Dance a tento smer si naozaj zamilovala. Bola jednou z organizátoriek Fitnes tour pri Čiernom mori v roku 2021.

Veľmi rada vidí spokojných klientov, ktorí poriadne trénujú a dosahujú výsledky. Zaujíma sa o zdravý životný štýl a neustále si rozširuje vedomosti v oblasti športu a tréningových metód.