c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Valéria Budaiová

Valéria Budaiová

Osobný tréner

email: budaiova@gmail.com
phone: 0903 175 017
education: Fitness inštruktor 1. stupňa | Rôzne školenia a kurzy na zvýšenie kvalifikácie

Špecializácia:

V tréningovom procese sa zameriava na udržanie a zvyšovanie výkonnosti, formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty, redukciu tuku. Snaží sa nasmerovat a motivovať klientov k zdravému životnému štýlu a k tomu aby svoje zdravie nebrali na ľahkú váhu a pristupovali k nemu čo najzodpovednejšie. Prevažná väčšina jej klientov je z beach volejbalového prostredia. Do praxe prenáša vlastné dlhoročné športové skúsenosti.

Úspechy:

  • 4-násobná vicemajsterka Slovenska v plážovom volejbale

Mohlo by vás zaujímať:

Celý život sa venuje športu, hlavne loptovým hrám. Do dospelosti hrávala súťažne 7 rokov hádzanú, školy reprezentovala v rôznych športových disciplínach (hádzaná, basketbal, volejbal, atletika, …). 27 rokov sa venuje plážovému volejbalu, v ktorom dosiahla a stále dosahuje veľa úspechov a titulov. Je 4-násobná vicemajsterka Slovenska a niekoľkonásobná medailistka finálových turnajov SR. Okrem toho ziskala desiatky titulov a umiestnení, či už v kategórií ženy alebo mix nielen v rámci SR, ale aj v okolitých krajinách. Okrem plážového volejbalu sa venuje ďaľším športom a miluje fitnes. Zaujíma sa o zdravý životný štýl a stále si rozširuje vedomosti z oblasti športu, výživy, ako aj telesného a mentálneho zdravia.

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.
Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.