c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
i

Milan Holečka

Milan Holečka

Osobný tréner

email: milan.holecka@gmail.com
phone: 0902 125 659
education: FTVŠ UK, Certifikáty: SM systém, Core training, Unimas – klasická a športová masáž, Clinic 21 – výživový poradca s medzinárodnou platnosťou

Milan sa v tréningovom procese zameriava hlavne na: optimalizovanie životného štýlu, vypracovanie tréningového programu podľa individuálnych potrieb (chudnutie, formovanie postavy, zbavenie bolesti, kondičná príprava), naučenie správneho technického prevedenia vhodných cvičení, tvorbu stravovacieho plánu na mieru, cvičenie pri problémoch s chrbticou (skolióza, hyperlordóza, hyperkyfóza), cvičenie s pomôckami, zvyšovanie kondície – príprava na behy, Spartan race, špecializované cvičenie pre ženy – pred, počas a po tehotenstve, diagnostiku pohybového aparátu a korekciu svalových disbalancií.

Milan je viacnásobný majster Slovenska v atletike v šprintérskych disciplínach do 400m v hale aj vonku (roky 2003, 2004, 2005) a bývalý reprezentant Slovenskej republiky na medzinárodných podujatiach v atletike.

Pozri si bližšie informácie o funkčných tréningoch a tiež rozvrh.