c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Martina Luptáková

Martina Luptáková

Osobný tréner

email: mluptakova9@gmail.com
phone: 0951 158 093
education: Fitness tréner 2. stupňa | Tréner kulturistiky 2. stupňa

Špecializácia:

Formovanie postavy, redukcia tuku, budovanie svalovej hmoty, rozvoj vytrvalosti a kondície, vedenie individuálnych tréningov, tréningy vo dvojici, skupinové cvičenia, výživové poradenstvo a tvorba individuálnych jedálničkov.

Certifikáty:

  • Funkčný core
  • Tehotné a po pôrode

Mohlo by vás zaujímať:

Vždy som bola športovo založený človek, ale do gymu som prvýkrát začala chodiť keď som mala asi 27 rokov. Tie stroje vyzerali desivo, nevedela som čo s nimi treba robiť, ani to ako má tréning vlastne vyzerať. To bol štart pre môj prieskum, kedy som začala študovať všetko okolo tréningov, pozerať videá… Nechcela som skrátka v gyme vyzerať ako blbec. Biedne samovzdelávanie mi však nestačilo, tak som začala hľadať trénerské kurzy. V priebehu 2 rokov som sa prepracovala k certifikátom fitness trénera 1. a 2. stupňa. Okrem seba som začala trénovať aj rodinu a kamarátov. Začala som vnímať trénovanie ako job, ktorý ma napĺňal a chcela som sa mu venovať naplno.

Môj prvý reálny job ako trénerka som dostala po viac ako pol roku od môjho prvého kurzu. Tu sa však vzdelávanie len začalo. 3-mesačný intenzívny prílev informácií o anatómii, nastavení tréningov (pre športovcov, jednotlivcov „z ulice“, skupiny) o dysbalanciách, správnej technike prevedenia cvikov atď, atď….plus aplikácia získaných vedomostí v praxi. Tu som pochopila, že nechcem s ľuďmi cvičiť na strojoch, že im chcem dať maximum čo sa dá, aby som im pomohla nielen splniť cieľ (chudnutie, naberanie svalovej hmoty), ale že im chcem uľahčiť a skvalitniť život skrz zdravšie telo. Popri vzdelávaní a trénovaní som sa samozrejme venovala aj sebe, chodila som sa zresetovať na box, kde som sa toho tiež dosť naučila a veľmi ma to bavilo. Aj vďaka tomu som sa odhodlala posunúť sa kamsi ďalej a poslať si CV do rodiaceho sa gymu, kde sa mali robiť skupinové cvičenia kondičného boxu. Pohltilo ma to. Ten koncept, tá energia na tréningu, to že som mohla aplikovať všetky moje poznatky aj z fitness, kondičného tréningu a boxu a vytvárať tak plnohodnotné tréningy.

Bolo úžasné vidieť všetkých tých spokojných klientov. Box sa odvtedy so mnou vlečie, robím skupinové aj individuálne hodiny, v priestoroch kde máme k dispozícii vrecia, aj tam kde ich nemáme. Vždy sa však snažím, aby bol tréning kvalitný, účelný a spĺňal predstavy klientov. Vedomostí nikdy nie je dosť, dopĺňala som si info v Čechách, kde som absolvovala kurz Funkčný core, a posledne to bol kurz Tehotné a po pôrode v Trnave. Všetky poznatky využívam pri ďalších individuálnych a skupinových tréningoch, ktoré robím (stretch a core, fullbody workout, circuit training, HIIT…) Dôležité pre mňa je, aby si všetci poriadne, ale zároveň správne zacvičili a odišli z tréningu spokojní, a aby boli spokojní aj s výsledkami, ktoré sa časom vždy dostavia! 🙂

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.
Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.