c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Martin Vydarený

Martin Vydarený

Osobný tréner

email: martinvydareny6@gmail.com
phone: 0915 428 575
education: Fakulta telesnej výchovy a športu

Špecializácia:

Hlavným cieľom Martina je nastavenie individuálneho programu podľa potrieb každého klienta. Venuje sa kondičnej príprave športovcov, zlepšovaniu nedostatkov a ladenia formy. Taktiež je jeho cieľom hľadať riešenia problémov, ktoré sa u ľudí vyskytujú a pripraviť pre každého program na mieru. Cvičenie pre zdravý pohybový aparát je samozrejmosťou.

Mohlo by vás zaujímať:

Martin je osobný tréner s viac ako 5 ročnými skúsenosťami a kondičný tréner extraligového volejbalového družstva žien. V minulosti venoval vrcholovo volejbalu (od 6 do 21 rokov). Od strednej školy bol v Centre olympijskej prípravy v Trenčíne, kde hral extraligu a taktiež bol súčasťou reprezentácie. Po skončení strednej školy hral volejbal profesionálne, v extraligovom klube v Myjave a taktiež bol v mužskej reprezentácii. Následne po ukončení volejbalovej kariéry začal študovať FTVŠ a začal sa venovať trénerstvu v oblasti fitnes, ako aj kondičnému trénerstvu.

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.
Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.