c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
i

Juraj Šikula

Juraj Šikula

Osobný tréner

email: jurajsikula9@gmail.com
phone: 0904 061 321
education: FTVŠ UK, Fitness tréner a výživový poradca s viac ako 7 ročnou praxou

Certifikáty:

TRX, Škola drepu, DNS 1, DNS 2, DNS 3, Praktická aplikácia funkčne-kondičného tréningu, ACT, FMS 1 a 2, Krčná chrbtica, ramenný pletenec a lopatka, Postavenie dolnej končatiny, Chodidlo, Skolióza, Kyfóza, Kinesio taping, Cvičenie v tehotenstve a po pôrode, Rolery, Inštruktor kondičného posilňovania, Klasická a športová masáž, Praktická aplikácia tréningu po úrazoch kolena, Diagnostika A, Výživa A,B,C, Cvičenie detí a seniorov.

Špecializácia:

Jurajovim hlavným cieľom pri cvičení s klientmi je vytvoriť u nich správny základ pre akýkoľvek druh cvičenia alebo posílňovania, o ktorý majú záujem. S klientmi začína zásadne diagnostikou FMS, kde sa dozvedia základné informácie o ich pohybovom apárate. Následne nadstaví program presne pre ich potrebu. Poradí vám pri redukcii hmotnosti, formovaní postavy, naberaní svalovej hmoty, odstraňovaní svalových dysbalancií a bolesti chrbta. V tréningu využíva rôzne moderné pomôcky ako expander, aquahit, trx, bosu, kettlbellm s dôrazom na správne vykonanie pohybov. Pomôže aj v oblasti životosprávy a stravovacích návykov.

Mohlo by Vás zaujímať:

V minulosti sa vrcholovo venoval hádzanej, hrával za HK Trnava. Štúdium na Fakulte telesnej výchovy a športu mu dalo skvelý základ, avšak jeho vzdelávanie sa tým neskončilo. Absoloval množstvo domácich aj zahraničných školení, ktoré mu umožnili s klientmi efektívne dosahovať ich požadované cieľe. Momentálne sa venuje aj bojovému umeniu Wing Tsun a sebaobrane, ktorému sa venuje aj ako inštruktor. Medzi jeho koníčky patrí cestovanie, čítanie, streľba, turistika, šport, fitness.

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.