c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Jakub Lohyňa

Jakub Lohyňa

Osobný tréner

email: jlohyna@gmail.com
phone: 0902 677 960
education: Fitness tréner 3. stupňa | Kondičný tréner 1. stupňa

Špecializácia:

Redukcia telesného tuku, budovanie svalovej hmoty, rozvoj kondičných schopností, rozvoj svalovej vytrvalosti a výbušnosti, formovanie postavy, dlhodobé/krátkodobé vedenie tréningov, individuálne tréningy/dvojice, výživové poradenstvo.

Mohlo by vás zaujímať:

Jakub má trénersku prax viac ako 7 rokov a je špecialista pre športovú výživu – Nutris. Pochádza zo športovej rodiny a od detstva sa venoval rôznym športom – od plávania cez basketbal a zakončil to atletikou. Popri tom vždy cvičil a zaujímal sa o zdravý životný štýl. Po skončení športovej kariéry sa začal venovať trénovaniu. Postupne sa zdokonaľoval a robil si certifikáty osobného trénera, kondičného trénera a výživového poradcu. Čisto posilňovaniu sa venuje 9 rokov a je naturálny športovec. Za ten čas sa veľa naučil aj na sebe a všetky nadobudnuté vedomosti sa snaží podať aj svojim klientom. Chce ľuďom vysvetliť, že nemusia jesť 5x denne len brokolicu a kuracie prsia, ale dá sa to aj inak, prispôsobením jedálnička individuálnym potrebám klienta. Trénuje všetky vekové kategórie od 12-ročných detí, až po vyššie ročníky. Tréningy sú rôzne zamerané a Jakubovim cieľom je nielen to, aby klienti schudli a vyformovali si postavu, ale aby zároveň nabrali kondíciu a sfunkčnili svoje telo.

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.
Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.