c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Zápasenie

Zápasenie

Zápasenie je jedným z najstarších druhov športu na svete. Je to zároveň najstarší olympijský šport, organizovaný v Medzinárodnej zápasníckej federácii UWW, ktorá v dnešnom období združuje okolo 170 národných federácií z celého sveta.

Záujem, nielen mládeže, o tento šport, ktorý rozvíja harmonicky celý organizmus, sa prehlbuje najmä pre kladný vplyv na všestranný rozvoj, no aj v dôsledku veľkých športových úspechov minulých generácií.

Zápasenie je individuálny šport, v ktorom počas stretnutia dvaja zápasníci prekonávajú vzájomný odpor síl, navzájom sa silovo preťahujú, aby jeden druhému narušil stabilitu, alebo sa pretláčajú. Je to vlastne priamy boj dvoch mužov, ktorí nepoužívajú na získanie víťazstva nad súperom nijaké náčinie, ale jednoduchou i zložitou činnosťou paží, nôh a celého tela prekonávajú silu a šikovnosť súpera, aby dosiahli víťazstvo.

Cieľom prípravy je získať čo najvačší rozsah technických činností, ich variácií, kombinácií, obrán i protiútokov, aby zápasník v samotnom stretnutí svojou vlastnou technickou a silovou vyspelosťou dosiahol čo najlepší výsledok.

Hlavný tréner

Jozef LOHYŇA

Slovenský zápasník vo voľnom štýle, viacnásobný reprezentant Československa a Slovenska, majster sveta, účastník 3 olympiád, jeden z najúspešnejších slovenských športovcov v histórii.

Pomocní tréneri:

Ľubomír Lohyňa

Termíny:

Pondelok až Piatok od 18,00 do 19,30 hod.

Cena:

Iné:

  • otvorené hodiny
  • 1. tréning ZDARMA, pre bližšie informácie alebo prihlásenie sa na skúšobný úvodný tréning kontaktujte priamo trénerov

MIESTO:

  • Tréningová Akadémia Miletička – hlavná sála

Tvoji tréneri

Zápasenie u nás zatiaľ prebieha len formou individuálnych tréningov. Preto ak by si mal záujem vyplň kontaktný formulár a dohodneme sa.