c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

ZUZANA KNĚZEK

ZUZANA KNĚZEK

Inštruktor skupinového cvičenia

Osem rokov sa venuje zdravému životnému štýlu a pravidelne sa vzdeláva a učí aj na lekárskych seminároch. Pomáha klientom dosiahnuť ich ciele, či už to je chudnutie, naberanie svalov alebo len chuť cítiť sa lepšie. Jumping objavila v roku 2015, keď počas štúdia na umeleckej škole hľadala kondičný a efektívny tréning. Bola to láska hned na „prvý tréning“ a už nevedela prestať. V roku 2019 nabrala odvahu a vyskúšala prvú hodinu Pole dance. Úplne sa do toho športu zamilovala. Ani tá najväčšia svalovica po prvých pokusoch ju neodradila a pokračovala stále ďalej a postupne sa zlepšovala, čo ju hnalo vpred zistiť čo všetko ešte dokáže. Dospela až do bodu, keď si bola istá, že svoje skúsenosti môže posúvať novým záujemcom o tento náročný, ale krásny šport. Pole dance aj Jumping ju napĺňajú radosťou, sebavedomím a vyčistia hlavu od starostí. A aby nie len telo bolo v najlepšej kondícii, ale aj myseľ, od roku 2020 sa veľmi intenzivne venuje osobnému rozvoju.

JUMPING

CHARAKTERISTIKA AKTIVITY

Jumping je skupinové cvičenie na trampolínach za sprievodu hudby. Cvičenie, nielen skákanie na trampolínach je aeróbnym druhom tréningu, pri ktorom spaľujete kilojouly, posilňujete hlboké svaly a navyše je to veľká zábava. Počas jednej hodiny dokážete spáliť 1200 až 1500 kcal. Navyše takýto druh tréningu pôsobí proti únave a depresii a čo je tiež dôležité – je veľmi šetrný ku kĺbom. Hodiny nie sú stereotypné, každá hodina je iná, mení sa hudba, mení sa choreografia, nebudete len skákať, ale aj posilňovať. Vďaka tomuto cvičeniu sa vám zvýši kondícia, spevnia sa svaly a hlavne sa dobre zabavíte.

Termíny:

  • otvorené hodiny budú prebiehať od 02.2022 každý štvrtok od 18,30 do 19,30 hod.

ÚROVEŇ:

  • mix – bez obmedzenia

Cena:

Iné:

– na lekcie je potrebné sa prihlásiť prostredníctvom dotazníka v rozvrhu na web stránke alebo priamo na emailovej adrese info@treningovaakademia.sk