c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Štefan Havlík

Štefan Havlík

Osobný tréner

email: info@workoutic.com
phone: 0905 400 467

Vzdelanie a špecializácia:

Profesionálny kulturista a tréner kulturistiky. Výživový poradca a zakladateľ aplikácie WORKOUTIC – online systém na personalizované tréningové a stravovacie plány

Mohlo by vás zaujímať:

Po 10 rokoch špičkového obdobia v amatérskej divízii sa Štefan presúťažil cez tri roky profesionálneho bodybuildingu a na poslednej kvalifikačnej súťaži mu len o jeden bod ušla nominácia na OLYMPIU.

Tréner a couch

Predovšetkým od roku 2015, ale aj pred tým sa Štefanove aktivity rozširili aj do trénerskej činnosti, kde ako inak bol veľmi upešný. Trénoval množstvo úspešných, napr.: Rolanda Brosmana (finálove umiestnenie na majstrovstvách sveta Masters), Jána Sotaka majstra Európy, či mená ako Andrej Mozoláni, Tomáš Tabačiar, Richard Čada či Barbora Bunčáková, Mária Augustinová, Veronika Gulášová a mnoho ďalších.

Pracovný život

Štefan Havlik až doposiaľ zasvätil svoj život športu. Ako člen vojenského športoveho klubu Dukla Banská Bystrica sa roky venoval športu a to nielen v oblasti kulturistiky a fitness, ale aj iných odvetví. Na základe dlhodobých skúsenosti sa stal trénerom, ktorý dnes hľadá cesty ako efektívne pomôcť nielen atlétom, ale aj širokej verejnosti, bez ohľadu na stupeň ich výkonnosti, či športového zamerania. Ako sa v kulturistike hovorí, kde nie je cesta, tam si ju sprav, sa ani Štefan nezaprel a našiel riešenie pre seba, ale hlavne pre ľudí. Vzhľadom na enormný záujem a vysokú vyťaženosť sa v oblasti couchingu musel posunúť ďalej a vytvoriť plán, ktorý pomôže túto situáciu vyriešiť. Po 4 rokoch aktívneho investovania, natáčania, spisovania, matematických prepočtov a samozrejme nahrávania nevyhnutných dát sa mu podarilo vytvoriť systém, ktorý je schopny vypracovať komplet stravu aj tréning. Viac informácií na stránke: workoutic.com

Najväčšie úspechy:

Arnold Classic Amateur Columbus – Ohio, USA 2012 – Absolútny víťaz

Majster sveta Mumbai, INDIA 2003

Majster Európy Baku , AZERBAIJAN 2001

Majster Európy Bratislava, Slovakia 2006

Majster Európy Bratislava, Slovakia 2006

Majster Európy Maastricht, Netherland 2010 – Absolútny víťaz

Majster Európy Sofia, Bulgaria 2011

Majster Slovenska Slovakia 1999, 2001, 2005, 2006, 2010 /Abs. v./, 2011 /Abs. v./

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.