c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Matúš Rešutík

Matúš Rešutík

Osobný tréner

email: matusresutik1@gmail.com
phone: 0949 519 014
education: Tréner kulturistiky a fitnes I. stupňa | 1. stupeň vysokoškolského vzdelania UK FTVŠ (šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy) | Certifikovaný kurz výživového poradcu (Nutrition Expert)

Špecializácia:

Matúš sa zameriava na rozvoj sily, kondície, redukciu tuku, budovanie svalovej hmoty a stravovanie. Jeho hlavným cieľom s klientami je dosiahnuť požadované výsledky, ktoré očakávajú a to formou celkovej úpravy životosprávy. Spolu nastavujú postupné zmeny v životnom štýle, stravovacie návyky, pohybovú aktivitu, tak aby boli dlhodobo udržateľné a pomohli k lepšiemu zdraviu, telesnej zdatnosti ako aj k lepšiemu duševnému zdraviu.

Mohlo by vás zaujímať:

Od detstva veľa športoval a preto sa rozhodol po absolvovaní gymnázia pokračovať ďalej v štúdiu na FTVŠ UK, kde vyštudoval I. stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy. Počas štúdia sa začal venovať funkčnému tréningu, fitness a zdravému životnému štýlu.

Máš záujem o tréning? Tak neváhaj a rezervuj si termín.
Máš záujem o tréning? Tak neváhaj a rezervuj si termín.