c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Martin Dančo

Martin Dančo

Osobný tréner

email: martindanco97@gmail.com
phone: 0915 342 101

Vzdelanie a špecializácia

Osobný tréner vo fitness a kulturistike 1. stupňa

Silový a kondičný tréning; Diagnostika pohybového aparátu; Kĺbová mobilita

Výživové poradenstvo & tvorba stravovacieho plánu na mieru

Ketogénne a nízkosacharidové stravovanie

Prístup ku klientom:

S klientom chcem mať naozaj dobrý a osobný vzťah. Počas tréningu sa snažím ponúknuť úplné maximum. Byť opora a zároveň priateľ. Mojou úlohou je aby sa klient cítil v našich priestoroch pohodlne, sebavedomo a spokojne. Po úvodnej konzultácií spolu vytýčime ciele a navrhneme ideálne riešenia, možnosti a postupy. Pozrieme sa na celkový telesný stav. Spravíme telesnú diagnostiku, aby sme vedeli s čím pracujeme. Každý krok opodstatním a uistím sa, že je klient spokojný a je to v súlade s jeho cieľmi a telesným zdravím. Dbám veľmi na dôraz a precíznosť pri svojich zverencoch. Snažím sa motivovať a viesť cvičencov k výsledkom a úspechom. Veľmi rád poradím každému kto požiada o pomoc. Kľudne sa mi v gyme prihovorte. Vždy rád prehodím pár slov, poprípade poradím, ak to bude v mojich silách. Uži si tréning v našom gyme.

Mohlo by Vás zaujímať:

Závodne som v mladšom veku hrával hádzanú, basketbal a volejbal. Tiež som si prešiel osobnou premenou a teraz sa snažím pomáhať iným ľudom k dosiahnutiu ich cieľov. Celý život bojujem s poruchami trávenia a po desiatkach vyšetrení kde som vždy obdržal odpoveď “ste zdravý človek” som sa rozhodol tomuto problému venovať a zistiť kde je príčina. Aktuálne som v najlepšej osobnej forme, pomohol som sebe a ďalším desiatkam ľudom, ktorých sužoval podobný problém. Posledných 5 rokov som tomuto životnému štýlu a športu venoval každý deň a každú voľnú chvíľu. Strávil som stovky hodín štúdiom, sledovaním videí, čítaním, zúčastňovaním sa seminárov a kurzov a následne praktikovaním nadobudnutých znalostí na svojej osobe a následne klientoch.

Osobné úspechy:

Martin sám prekonal problémy s nadváhou, pričom z váhy 122 kg sa dostal na váhu 86 kg. Tvrdým a dlhodobým štúdiom, praktikovaním všetkých metód a možností na samom sebe sa z jeho snahy a cieľavedomosti vyvinula po viac ako 5-tich rokoch záľuba a životná cesta v tomto športe. Po rokoch tvrdej a správne cielenej snahy Martin dosiahol 98 bodov zo 100 v telesnom meraní na najvyššej rade zariadení InBody, ktoré meria celkovú telesnú kondíciu človeka. Za 12 rokov merania v klinike bol jeden z dvoch ľudí, ktorým sa toto číslo podarilo dosiahnuť.

Máš záujem o osobný tréning? Vyplň kontaktný formulár a ozveme sa ti.