c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Margaréta Kožová

Margaréta Kožová

email: margaretakozova.92@gmail.com
phone: 0944 397 337

Vzdelanie a špecifikácia:

Certifikát Trénerka kulturistiky – I. stupeň

Certifikát Jumping inštruktorka

Akreditovaný certifikát Výživová poradkyňa

Mohlo by Vás zaujímať:

Margaréta nie je len inštruktorkou Jumping, ale aj osobnou fitnes trénerkou. Jej tréningy sú zamerané na zlepšenie fyzických schopností s individuálnym prístupom, na správne prevedenie pohybov, držanie tela, zlepšenie zdravia a kondície. Do svojich tréningov zaraďuje aj prvky HIIT, cvičenie s voľnými váhami, ale aj s vlastnou váhou. Pre spestrenie tréningu používa aj pomôcky ako TRX, bosu, expadery a pod. Poradí Vám aj v oblasti výživy formou vypracovania individuálnych jedálničkov a coachnigu, kde sa zameriava na trvalo udržateľné výsledky. Jej hlavným cieľom je vytvorenie pozitívneho vzťahu k zdravému životnému štýlu ako celku s prepojením stravy, pohybu a psychickej pohody.

Svoju vášeň k pohybu objavila už v detstve. Niekoľko rokov sa venovala modernému tancu, potom prešla na vytrvalostný beh a nakoniec objavila svet fitness, kde sa cíti ako ryba vo vode. Ako osobná trénerka pôsobí štyri roky a má za sebou aj prípravu na súťaž Bikini Fitness.