c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
i

Ivan Sivák ml.

Ivan Sivák ml.

Osobný tréner

email: ivan.sivak@treningovaakademia.sk
phone: 0948 001 394
education: Fitnes tréner a výživový poradca s viac ako 10–ročnou praxou, Tréner kulturistiky 3. stupňa, Fitnes inštruktor 3. stupňa, Kondičný tréner 1. stupňa, Výživový poradca NUTRIS a Prvá nutričná spoločnosť

Špecializácia:

Redukcia váhy a chudnutie, formovanie postavy, naberanie aktívnej svalovej hmoty, zlepšenie kondície a celkovej pohyblivosti. Vypracovanie tréningových a diétnych plánov podľa možností a schopností klientov. Odstraňovanie svalových disbalancií, funkčný tréning.

Mohlo by Vás zaujímať:

Ivan robí prácu ako každý iný osobný tréner. Formovanie postavy, nabratie svalov, alebo odstránenie rôznych disbalancií patria medzi veci, ktorým sa venuje každý deň. No jeho pravá vášeň je metabolický syndróm.

Metabolický syndróm je všeobecné pomenovanie rizikových faktorov, ktoré u človeka môžu vyvolať problémy so srdcom alebo ďaľšie vážne problémy, ako je – diabetes, infarkt, alkoholová pečeň či problémy s tlakom. Všetky tieto problémy sú spôsobené narušením biomechanických procesov v tele (preto pomenovanie metabolický syndróm).

Počas rokov štúdií sa Ivan dokázal naučiť spôsoby fungovania biomechaniky tela. Svedčí o tom aj fakt, že medzi Ivanových klientov patrí aj niekoľko doktorov, ktorým pomáha. Nedrží sa klasických “tabuliek”, preto aj niektoré jeho názory sa nemusia stotožňovať s informáciami, ktoré si prečítate na webe.

Svojich klientov vedie k tomu, aby sa pýtali “prečo”. Záleží mu na tom, aby klient na 100% rozumel čo a prečo idú robiť. Preto jeho odpovede nie sú nikdy vyhýbavé, aj keď ľuďom vedia zamotať hlavu kvôli extrémnym detailom, ktoré Ivan ovláda.

Ivan má za sebou veľa úspechov, napriek tomu, že sa vo svete fitnes zas až tak dlho nepohybuje, napr.:
☛ pod jeho vedením sa jeho cvičenec dokázal prebojovať do “Elite Europien Crossfit Team” (Crossfit Thames, klub Jamiho Tikkanena), ako jediný zo strednej Európy,
☛ 2 roky pracoval s finalistkami Miss Universe,
☛ klientke upravil výživu a správnym tréningom pomohol výrazne zlepšiť nedostatočnú funkciu pankreasu, čo bolo potvrdené krvnými testami,
☛ 63-ročnému klientovi nastavil tréningový a výživový plán tak, že za 2 mesiace viac nepociťoval žiadne obmedzujúce príznaky tejto choroby a nemusel ďalej užívať lieky.

Pozri si bližšie informácie o funkčných tréningoch a tiež rozvrh.