c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Workout joga

Workout joga

Workout joga je kombináciou dynamickej vinyasa jogy s cvikmi s vlastnym telom zameraných predovšetkým na stabilizačný systém a spevnenie celého tela. Veľký dôraz budeme klásť na pozície v stoji pretože práve pohybom nôh dostávame telo na tú správnu tepovú frekvenciu a tým zlepšujeme našu kardiovaskulárnu kapacitu. Nezabudneme však ani na silový tréning a na záver nás čaká, ako to už v joge býva, dokonalé uvoľnenie a relax formou statického strečingu. Určite si každý nájde to svoje.

Skúsení lektori

Profesionálne zázemie

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých

Vhodné aj pre mužov

Power jóga

V centre Bratislavy

INFO:

mix – bez obmedzenia; hodina je nastavená na viac úrovní obťažnosti a je len na vás, na ktorú sa v ten deň cítite.

V prípade potreby sa postupne cvičenci rozdelia do rôznych úrovní a otvoria sa nové termíny.

HODINY

Otvorené hodiny budú prebiehať od 09.06.2021 každú stredu od 18:00 do 19:00 hod.

Na 1. hodinu je potrebné sa prihlásiť nim. jeden deň vopred na emailovej adrese info@treningovaakademia.sk

CENA A MOŽNOSTI VSTUPU

  • Jednorazový vstup: 6 €
  • COMBO permanentky- cenník TAM https://treningovaakademia.sk/cennik/ (permanentky sú prenosné a môže byť využitá viacerými osobami naraz)
  • Platí MULTISPORT kartička
Máte nejaké otázky k priebehu táboru? Spýtajte sa, radi ti odpovieme.

Tvoj inštruktor

NORBERT PULÍK

Norova cesta k sebapoznaniu skrz pohyb a skúmanie vlastného tela začala, keď mal 17 rokov. Práve vtedy vymenil  lenivý život za pravidelný tréning a disciplínu. Nasledovalo štúdium telesnej výchovy s matematikou a po ukončení magisterského programu pôsobil a študoval ďalej v rôznych krajinách Európy. Začal v Nemecku, kde pracoval ako masér a tréner. Už po niekoľkých mesiacoch v kruhu skúsených terapeutov mu učarovala Tradičná čínska medicína, ktorú sa rozhodol “preskúmať” podrobnejšie na Shen Men inštitúte v Berlíne. Po 2 náročných rokoch ukončil kurz TCM terapeuta a do jeho pracovného portfólia pribudol Qi Gonga – tradičná čínska masáž Tuina s akupresúrov. Túžba po poznaní a pochopení princípov tela a mysle však v ňom neustále rástla a v priebehu ďalších rokov absolvoval množstvo ďalších kurzov a školení najmä v oblasti alternatívnej i západnej medicíny. Jeden z najzaujímavejších zážitkov bol mesačný joga tréning v Thajsku. Od tohto momentu (2013) sa joge venuje dodnes a jej najmä fyzické aspekty učí ďalej. Vďaka znalostiam jogy a TCM mal možnosť pracovať pre rôzne prestížne rezorty v Nemecku a Švajčiarsku, precestovať popritom veľa krajín a inšpirovať sa špičkovými terapeutmi. Od roku 2018 pôsobí pracovne v Bratislava, Viedni a okolí a venuje sa práci s ľudmi v skupinkách aj individuálne.

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
18:00
Workout joga
18:00 - 19:00
18:30

Streda

No events available!