c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Stretch & Core

Stretch & Core

Poďme sa spolu zobudiť a naštartovať telo aj myseľ do nového dňa pri rannom strečingu a core :)! Strečing je pre nás rovnako dôležitý ako cvičenie. Zlepšuje sa ním flexibilita, ktorá prispieva k prevencii zranení, znižuje bolesti svalov, šliach a kĺbov vo všetkých pohybových činnostiach a zlepšuje výkonnosť a silu. Jeho správne prevedenie prináša príjemné pocity spojené s uvoľnením svalového, ale aj psychického napätia.

Pevný a silný core (stred tela) je jedným zo základných predpokladov na to, aby sme mohli v našom tréningu systematicky napredovať a tiež zvládnuť správnu techniku a aktiváciu svalov pri prevedení cvikov. Taktiež nám pevný core zaistí správne držanie tela, pomôže zbaviť sa bolestí chrbta a pomôže nám lepšie zvládať bežnú fyzickú aktivitu v živote.

Skúsení lektori

Profesionálne zázemie

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých

Vhodné aj pre mužov

Jedinečné v Bratislave

V centre Bratislavy

INFO:

Mix – bez obmedzenia

Maximálny počet cvičencov na 1 hodine je 16

HODINY

Otvorené hodiny budú prebiehať od 09.2021 do odvolania, pondelky a piatky od 07:00 do 08:00 hod.

Na 1. hodinu je potrebné sa prihlásiť nim. jeden deň vopred na emailovej adrese info@treningovaakademia.sk

CENA A MOŽNOSTI VSTUPU

  • Jednorazový vstup: 6 €
  • COMBO permanentky- cenník TAM https://treningovaakademia.sk/cennik/ (permanentky sú prenosné a môže byť využitá viacerými osobami naraz)
  • Platí MULTISPORT kartička
Máte nejaké otázky ? Spýtajte sa, radi vám odpovieme.

Tvoja inštruktorka

MARTINA LUPTÁKOVÁ

Maťa je všestranná trénerka, ktorá u nás vedie skupinové tréningy FIT BOX a STRETCH & CORE, ale aj osobné tréningy. Podľa slov jej klientov dokáže človeka motivovať, vyťažiť z neho 100%, pri nej budete vládať aj keď už vládať nebudete :). Dbá na techniku vykonávania cvikov, nápravu svalovej dysbalancie, správne dýchanie a pevný core. Každý človek je iný, jedinečný, každý má iný cieľ – zostaví vám individuálny tréningový plán a keď budete mať záujem, poradí so stravovaním, poprípade zostaví jedálniček na mieru.

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
07:00
Stretch & Core
s Maťou
07:00 - 08:00
s Maťou
Stretch & Core
s Maťou
07:00 - 08:00
s Maťou
07:30

Pondelok

Piatok

No events available!