c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Pound

Pound

Kardio cvičenie s prvkami posilňovania pomocou paličiek špeciálne navrhnutých pre toto cvičenie zvanými Ripstix®, ktoré pripomínajú bubenícke paličky, keďže cvičenie je inšpirované hrou na bicie. Počas 45-minútovej lekcie posilníte celé telo v drepových a výpadových pozíciách, taktiež posilníte core v pozícii v sede a ľahu, po celý čas za prítomnosti búchania paličkami. Na záver strečingom celé telo ponaťahujete a vychutnáte si spoločne príjemný pocit po poriadnom koncerte, ktorý spolu odpálite.

Termíny:

  • otvorené hodiny budú prebiehať od 03.2022 každý utorok od 18:40 do 19:30 hod.

ÚROVEŇ:

  • mix – bez obmedzenia

CENA A MOŽNOSTI VSTUPU

  • Jednorazový vstup: 6 €
  • Členstvá a permanentky – cenník TAM https://treningovaakademia.sk/cennik/ (permanentky sú prenosné a môžu byť využité viacerými osobami naraz)
  • Platí MULTISPORT karta

REZERVÁCIA TRÉNINGU

  • tréning si môžete rezervovať prostredníctvom nášho rezervačného systému v sekcii „ROZVRH

LEKTOR

VERONIKA CVERČKOVÁ

Veronika sa so športom kamaráti už od detstva. Prvým impulzom bolo,juď ma rodičia zapísali na prvú hodinu baletu. Keď ako klient začala chodiť na skupinové lekcie, postupne sa chcela dostať z podložky cvičiaceho na podložku inštruktora. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako jedno z najlepších, aké vo svojom živote urobila. Spokojnosť a vyplavenie endorfínov po každej lekcii je pre ňu neopísateľným pocitom a aj preto vie, že to čo robí má zmysel. Vzdeláva sa v oblasti skupinových cvičení aj naďalej a častokrát vedie aj lekcie, ktoré nie sú u nás až tak známe, o to viac sa teší ak si nájdu svojich nadšencov spomedzi

jej klientov. V TAMKe bude viesť hodiny PortDeBras® a POUND®.

Pound Pound Pound