c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

PortDeBras

PortDeBras

PortDeBras

CHARAKTERISTIKA AKTIVITY

Cvičenie s prvkami baletu, jogy a pilatesu, ktoré má rehabilitačno-posilňovací charakter. Podporuje mobilitu kĺbov a svalov, uľaví od bolesti chrbtice a rozvíja flexibilitu. Dynamický strečing umocnený príjemnou chill hudbou so sekvenciami v stoji, sede a aj za pomoci elastických bandov na posilnenie rúk, chrbta a rozvoj balansu.

Termíny:

  • otvorené hodiny budú prebiehať od 03.2022 každý utorok od 17:30 do 18:30 hod.

ÚROVEŇ:

  • mix – bez obmedzenia

CENA A MOŽNOSTI VSTUPU

  • Jednorazový vstup: 6 €
  • Členstvá a permanentky – cenník TAM https://treningovaakademia.sk/cennik/ (permanentky sú prenosné a môžu byť využité viacerými osobami naraz)
  • Platí MULTISPORT karta

REZERVÁCIA TRÉNINGU

  • tréning si môžete rezervovať prostredníctvom nášho rezervačného systému v sekcii „ROZVRH

 

LEKTOR

VERONIKA CVERČKOVÁ

Veronika sa so športom kamaráti už od detstva. Prvým impulzom bolo,juď ma rodičia zapísali na prvú hodinu baletu. Keď ako klient začala chodiť na skupinové lekcie, postupne sa chcela dostať z podložky cvičiaceho na podložku inštruktora. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako jedno z najlepších, aké vo svojom živote urobila. Spokojnosť a vyplavenie endorfínov po každej lekcii je pre ňu neopísateľným pocitom a aj preto vie, že to čo robí má zmysel. Vzdeláva sa v oblasti skupinových cvičení aj naďalej a častokrát vedie aj lekcie, ktoré nie sú u nás až tak známe, o to viac sa teší ak si nájdu svojich nadšencov spomedzi jej klientov. V TAMKe bude viesť hodiny PortDeBras® a POUND®.

 

PortDeBras PortDeBras PortDeBras