c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Jumping

Jumping

Jumping je skupinové cvičenie na trampolínach pod vedením skúsenej lektorky a za sprievodu hudby. Cvičenie, nielen skákanie na trampolínach je aeróbnym druhom tréningu, pri ktorom spaľujete kilojouly, posilňujete hlboké svaly a navyše je to veľká zábava. Počas jednej hodiny dokážete spáliť 1200 až 1500 kcal. Navyše takýto druh tréningu pôsobí proti únave a depresii a čo je tiež dôležité – je veľmi šetrný ku kĺbom. Hodiny nie sú stereotypné, každá hodina je iná, mení sa hudba, mení sa choreografia, nebudete len skákať, ale aj posilňovať. Vďaka tomuto cvičeniu sa vám zvýši kondícia, spevnia sa svaly a hlavne sa dobre zabavíte. Jumping je určený pre všetky vekové kategórie a pre všetkých – deti, ženy, muži, amatéri aj profesionáli – každý si príde na svoje a v suchom tričku určite neodíde ?.

Skúsení lektori

Profesionálne zázemie

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých

Vhodné aj pre mužov

Jumping v Bratislave

V centre Bratislavy

INFO:

Mix – bez obmedzenia; hodina je nastavená na viac úrovní obťažnosti a je len na vás, na ktorú sa v ten deň cítite

V prípade potreby sa postupne cvičenci rozdelia do rôznych úrovní a otvoria sa nové termíny

Maximálny počet cvičencov na 1 hodine je 12

HODINY

Otvorené hodiny budú prebiehať od 10.06.2021 do odvolania, každý štvrtok od 18:00 do 19:00 hod.

1.7. je hodina zrušená. Tešiť sa na vás budeme na najbližšej hodine 8.7.

Na 1. hodinu je potrebné sa prihlásiť nim. jeden deň vopred na emailovej adrese info@treningovaakademia.sk

CENA A MOŽNOSTI VSTUPU

  • Jednorazový vstup: 6 €
  • COMBO permanentky- cenník TAM https://treningovaakademia.sk/cennik/ (permanentky sú prenosné a môže byť využitá viacerými osobami naraz)
  • Platí MULTISPORT kartička
Máte nejaké otázky ? Spýtajte sa, radi vám odpovieme.

Tvoja inštruktorka

MARGARÉTA KOŽOVÁ

Margaréta nie je len inštruktorkou Jumping, ale aj osobnou fitnes trénerokou. Jej tréningy sú zamerané na zlepšenie fyzických schopností s individuálnym prístupom, na správne prevedenie pohybov, držanie tela, zlepšenie zdravia a kondície. Do svojich tréningov zaraďuje aj prvky HIIT, cvičenie s voľnými váhami, ale aj s vlastnou váhou. Pre spestrenie tréningu používa aj pomôcky ako TRX, bosu, expadery a pod. Poradí Vám aj v oblasti výživy formou vypracovania individuálnych jedálničkov a coachnigu, kde sa zameriava na trvalo udržateľné výsledky. Jej hlavným cieľom je vytvorenie pozitívneho vzťahu k zdravému životnému štýlu ako celku s prepojením stravy, pohybu a psychickej pohody.

Svoju vášeň k pohybu objavila už v detstve. Niekoľko rokov sa venovala modernému tancu, potom prešla na vytrvalostný beh a nakoniec objavila svet fitness, kde sa cíti ako ryba vo vode. Ako osobná trénerka pôsobí štyri roky a má za sebou aj prípravu na súťaž Bikini Fitness.

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
18:00
Jumping
s Grétkou
18:00 - 19:00
s Grétkou
18:30
19:00
Jumping
s Grétkou
19:00 - 20:00
s Grétkou
19:30

Utorok

Štvrtok

No events available!