c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
Image Alt

Hourglass figure workout

Hourglass figure workout

Túžite mať osí pás, guľatý zadok, krásne tvarované boky, stehná a vysekané ramená? Ak áno, tento workout je pre Vás ako stvorený ?.

V 21. storočí ste už pravdepodobne aspoň raz počuli o figúre presýpacích hodín. Tento typ postavy sa zdá byť jedným z najoceňovanejších u žien kvôli takzvaným „ideálnym telesným štandardom“, ktoré sa nám spájajú s ikonami z červeného koberca, ako Marilyn Monroe, Kim Kardashian, alebo JLO ?. To, že nemáte miery 90-60-90 neznamená, že nemôžete zapadať do tohto typu postavy, chce to len odhodlanie poriadne si zamakať a stratiť „pár“ kvapiek potu. A to Vám vieme zaručiť na silových tréningoch HOURGLASS FIGURE WORKOUT, kde budeme posilňovať najmä s vlastnou váhou, ale sťažíme si to aj expanderom, činkou, alebo poprípade aj ketlebellom. Presvedčte sa s nami, že postava presýpacích hodín nie je nedosiahnuteľným cieľom!

Skúsení lektori

Profesionálne zázemie

Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých

Vhodné aj pre mužov

Hourglass figure workout v Bratislave

V centre Bratislavy

INFO:

Mix – bez obmedzenia

Maximálny počet cvičencov na 1 hodine je 15

HODINY

Otvorené hodiny budú prebiehať od 09.2021 do odvolania, každú stredu  od 07:00 do 08:00 hod.

Na 1. hodinu je potrebné sa prihlásiť nim. jeden deň vopred na emailovej adrese info@treningovaakademia.sk

CENA A MOŽNOSTI VSTUPU

  • Jednorazový vstup: 6 €
  • COMBO permanentky- cenník TAM https://treningovaakademia.sk/cennik/ (permanentky sú prenosné a môže byť využitá viacerými osobami naraz)
  • Platí MULTISPORT kartička
Máte nejaké otázky ? Spýtajte sa, radi vám odpovieme.

Tvoja inštruktorka

MARGARÉTA KOŽOVÁ

Margaréta nie je len inštruktorkou Jumping, ale aj osobnou fitnes trénerkou. Jej tréningy sú zamerané na zlepšenie fyzických schopností s individuálnym prístupom, na správne prevedenie pohybov, držanie tela, zlepšenie zdravia a kondície. Do svojich tréningov zaraďuje aj prvky HIIT, cvičenie s voľnými váhami, ale aj s vlastnou váhou. Pre spestrenie tréningu používa aj pomôcky ako TRX, bosu, expadery a pod. Poradí Vám aj v oblasti výživy formou vypracovania individuálnych jedálničkov a coachnigu, kde sa zameriava na trvalo udržateľné výsledky. Jej hlavným cieľom je vytvorenie pozitívneho vzťahu k zdravému životnému štýlu ako celku s prepojením stravy, pohybu a psychickej pohody.

Svoju vášeň k pohybu objavila už v detstve. Niekoľko rokov sa venovala modernému tancu, potom prešla na vytrvalostný beh a nakoniec objavila svet fitness, kde sa cíti ako ryba vo vode. Ako osobná trénerka pôsobí štyri roky a má za sebou aj prípravu na súťaž Bikini Fitness.

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok
07:00
Hourglass figure workout
s Grétkou
07:00 - 08:00
s Grétkou
07:30
No events available!